Menu
menu      Strona Główna
menu      Tkaniny bawe niane
menu      Tkaniny dekoracyjne GDAŃSK
menu      tkaniny dekoracyjne Warszawa
menu      Tkaniny dzianiny polar
menu      tkaniny na fotele samochodowe
menu      tkaniny na suknie ślubne
menu      tkaniny obiciowe ceny
menu      tkaniny ślubne Łódź
menu      tkaniny ślubne w Łodzi
menu      tkanina bluebox
menu      tkanina flanelowa
menu      tkanina indyjska
menu      tkanina polar
menu      Tkaniny dzianiny
menu      tkaniny filtracyjne
 • bezwodnik octowy rozpuszczalnosc
 • ogolnoksztalcaca szkola muzyczna i st
 • echo tczew
 • boguszuw;gorce
 • renata wolanin
 • Czytasz wypowiedzi wyszukane dla zapytania: Tkaniny polipropylenowe

  Temat: Wykładzina podłogowa do przedsionka
  Jestem posiadaczem przyczepy kempingowej od wielu lat. Wcześniej w namiocie willowym sprawdziła się podłoga z tkaniny polipropylenowej /jest to tkanina stosowana do szycia wielkich toreb, wiat straganowych itp./. Ja kupiłem ją w sklepie fabrycznym "SURTEX", które są w wielu miastach Polski. Do mojego przedsionka 2,5x5 m musiałem kupić 10 mb /cena około 3,5 zł za 1mb co daje kwotę 35 zł/ z uwagi na fakt, ze szerokość tej tkaniny jest 1,25m którą zszyłem wzdłuż dłuższego boku co dało mi wymiar mojego przedsionka. Tkanina jest mocna, obecna służy Mi już 7 rok, jest łatwa w utrzymaniu czystości, można ją łatwo umyć, szybko schnie co ma zaletę przy pakowaniu się. Pod pogłogę zawsze daję folie malarską aby było mniej mycia... Z czystym sumieniem mogę polecić ten sposób: sprawdzony, praktyczny i niedrogi  Temat: Polipropylen?


  | Jak mozna chemicznie (nie zgrzewajac - juz probowalem) naprawic obudowe
  | akumulatora olowiowego?

  Na dobra przyczepnosc powloki ("chemiczna") nie specjalnie bym liczyl.
  Raczej bym sie staral skleic to mechanicznie. Prawde mowiac delikatnie
  zgrzalbym ryse aby uszczelnic, okolice zmatowilbym gruboziarnistym
  papierem sciernym i polozyl na zmatowiona calosc (tak aby obejmowalo
  przynbajmniej 1 rog) late z jakiejs tkaniny (zwykle plotno, wlokno
  szklane, inna tkanina wzmacniajaca). Klej najlepiej epoksydowy.


  Jesli to naprawde polipropylen [a na oko tak], lub polietylen, to nie
  chwyci. Tzn - na troche chwyci, ale nie na dlugo, naprawde najlepiej
  zgrzewac na goraco.

  Sprzedawano kiedys klej z rodziny super-glue, o nazwie Pasco-Fix.
  miala pokazac sie odmiana do polietylenu.

  J.  Temat: Weglowy bom-jak sie do tego zabrac?(zrob to sam)
  RobercieP piszesz-zastanawiałeś się jak chcesz się do tego zabrać ? Hmmmm prawde mowiac nie i nie mam o tym zielonego pojecia,ale widze to mniej wiecej tak-bardzo gladka rura o odlugosci 50cm dluzsza od bomu i srednicy ciut mniejszej niz ma wynosic srednica bomu,posmarowana silikonem (np do form wtryskowych) na to nawinalbym cienki celofan lub inna cienka folie polipropylenowa ,ktora pozwoli na latwiejsze sciagniecie produktu z rury.Nastepnie nawinalbym pasek tkaniny wglowej skosnie i w taki sposob aby kolejne zwoje na siebie nachodzily pomalowal odpowiednia do tego przygotowana zywica lub innym klejem(tu niestety nie wiem czym),powtorzylbym operacje nawijajac tasme weglowa przeciwnie do nawinetej za pierwszym razem,dla otrzymania wiekszej wytrzymalosci.I na tym moja wyobraznia sie konczy.Ilosc warstw jest tez dla mnie tejamnica ze nie wspomne o gramaturze tkaniny i jej splocie.Widac z tego ze jak wyzej,czyli wiedzazadna zadna, ale sie staram :]Piszesz ze jest kilka szkol amatorskiego wykonania takich ustrojstw...zamieniam sie w sluch a raczej w czytanie i z nieklamana niecierpliwoscia czekam na posty od Ciebie w tym temacie i dzieki za linki jutro tam przedzwonie i spytam chociaz o cene tej przyjemnosci  Temat: FOTOGRAFIE LUDZI 2008
  Ściany są różowe niestety . Z WB już wiem jak sobie poradzić przy kolejnych zdjęciach ale z tymi ścianami to nie wiem. Zdjęcia miały o wiele mocniejszy zafarb ale w PS saturation dałem na -80 przy magnecie. Jak widać nie wystarczyło. Zastanawiam się jeszcze nad rodzajami tła. Kupiłem cztery tła polipropylenowe o gramaturze 120 g/m2. Zastanawiam się jaka tkanina jest najlepsza. Te tła są bardzo dobre jeśli chodzi o użyteczność ponieważ się nie zaginają ale tak jak widać na 1 zdjęciu są widoczne szare plamki. Nie wiem czy to specyfika tego rodzaju tła czy też powodem jest niedoświetlenie zdjęcia.  Temat: [30.05] Roślinna tapicerka Hondy
  Podczas Wystawy Wyposażenia Samochodowego (JSAE), w dniach 24-26 maja w Jokohamie, Honda zaprezentowała nową bio-tkaninę, która ma być wykorzystywana do produkcji obić drzwi, sufitu oraz siedzeń.

  Nową tkaninę opartą na surowcu roślinnym 'bimp' wysoka trwałość i odporność na działanie promieni słonecznych. Nowa bio-tkanina równoważy występującą podczas spalania produktów emisję dwutlenku węgla, absorpcją tego gazu w czasie wzrostu roślin wykorzystywanych jako surowiec do jej produkcji. Tkaniny naturalne nie były dotychczas wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym do produkcji masowej, ze względu na ich ograniczoną trwałość i kwestie natury estetycznej.  Inżynierom i naukowcom Hondy udało się wyeliminować te wszystkie ułomności i stworzyć tkaninę jak najbardziej odpowiednią do pokrycia powierzchni wnętrza kabiny pojazdu - miękką, gładką, trwałą i nie podatną na działanie promieni słonecznych. Nawet po długotrwałym użytkowaniu jej kolory nie blakną. Nowy materiał może być wykorzystany jako tkanina obiciowa do siedzeń, wewnętrznych powierzchni drzwi i sufitu. Nadaje się też doskonale do produkcji dywaników. Honda wprowadzać będzie początkowo swój najnowszy produkt w pojazdach wyposażonych w ogniwa paliwowe. Ich debiut rynkowy nastąpi w ciągu trzech lat. Następnie, począwszy od roku 2009, nowy produkt pojawiać się będzie w kolejnych modelach Hondy.

  Podstawowym składnikiem bio-tkaniny jest poliester PPT (tereftalan polipropylenowy). PPT powstaje w wyniku polimeryzacji 1-3PDO (propanediol), który wytwarzany jest z kukurydzy i ropopochodnego kwasu tereftalanowego. Dla poprawy trwałości zastosowano tkaninę o wielozwojowej strukturze włókna. Niezwykła elastyczność włókna podnosi estetyczne walory najnowszej tkaniny obiciowej.  Zastosowanie roślinnego składnika do produkcji materiału przyniesie japońskiemu koncernowi wymierne korzyści w zakresie zużycia energii w cyklu produkcyjnym. Będzie to oszczędność rzędu 10-15% w porównaniu z kosztami produkcji z wykorzystaniem ropopochodnych poliestrów. Zastosowanie składnika roślinnego może przynieść redukcję emisji dwutlenku węgla wielkości nawet 5 kg na pojazd. Ponadto nowa bio-tkanina nie wymaga zmian w dotychczas stosowanych procesach produkcyjnych i nadaje się do produkcji masowej.

  źródlo: mojeauto.pl  Temat: Weglowy bom-jak sie do tego zabrac?(zrob to sam)

  widze to mniej wiecej tak-bardzo gladka rura o odlugosci 50cm dluzsza od bomu i srednicy ciut mniejszej niz ma wynosic srednica bomu,posmarowana silikonem (np do form wtryskowych) na to nawinalbym cienki celofan lub inna cienka folie polipropylenowa ,ktora pozwoli na latwiejsze sciagniecie produktu z rury.Nastepnie nawinalbym pasek tkaniny wglowej skosnie i w taki sposob aby kolejne zwoje na siebie nachodzily pomalowal odpowiednia do tego przygotowana zywica lub innym klejem(tu niestety nie wiem czym),powtorzylbym operacje nawijajac tasme weglowa przeciwnie do nawinetej za pierwszym razem,dla otrzymania wiekszej wytrzymalosci.
  Też jest to sposób, tak dawniej w pewnej firmie robili "maszty" radiowe
  dla wojska z rowingów szklanych i polskiego epoksydu (nawet gdzieś mi się walał taki bat),
  prawdopodobnie z epidianu 5 moim zdaniem nie jest to dobra metoda, aczkolwiek
  wyrób powinien wyjść mocny układanie mat-rowingu w taki sposób to nazywa się
  na jodełkę, nawet zauważ bandaże na ranach aby dobrze się trzymały też są układane
  na jodełkę. Sposób Twój nie podchodzi mi bo: na sucho ułożyć i smarować z wierzchu
  to niezbyt dobry pomysł bo maty dobrze nie przesączysz jak układać czy też nawijać
  na rurze to mokrą i we dwie osoby, ściskając wszystko, po drugie efekt końcowy
  po zżelowaniu żywicy nie bedzie ładny, trzeba docierać i docierać papierem przed końcowym
  lakierowaniem bezbarwynm, aby okazać "piękno" węgla i też nie jest zaciekawie.
  pytasz jakim klejem, więc piszę oczywiście odpowiednią żywicą epoksydową,
  robią nawet West Systemem, ale to droga technologia , ewentualnie winyloestrem
  Oczywiście można spróbować i pewnie wyjdzie, ale chyba to nie to co pewnie byś
  oczekiwał,
  Aha dodam, że takimi metodami, ludzie robię sami elementy a nawet całe ramy
  rowerowe z węgla a także zewnętrzne rury widelców teleskopowych,
  są tego typu fora w internecie
  Temat: Fam (TECHNIKA ODLEWNICZA S.A.)
  ""KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
  Raport bieżący nr 91 / 2007
  Data sporządzenia: 2007-09-26
  Skrócona nazwa emitenta
  FAM
  Temat
  Założenia do strategii rozwoju FAM Grupa Kapitałowa S.A.
  Podstawa prawna
  Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
  Treść raportu:
  Zarząd FAM Grupa Kapitałowa S.A. (FAM) informuje o głównych założeniach drugiego etapu strategii rozwoju Grupy Kapitałowej FAM.
  Działania zarządu koncentrować się będą na budowie grupy przemysłowej, opartej na modelu finansowej grupy kapitałowej, funkcjonującej w kilku równoprawnych segmentach biznesowych.
  Podstawowe założenia strategiczne to:
  •rozwój organiczny segmentów biznesowych pod kątem wzrostu ich wartości;
  •akwizycje kolejnych spółek wpisujących się w model biznesowy;
  •uzyskanie rynkowej wyceny wszystkich istotnych aktywów finansowych.

  Rynkowa wycena aktywów finansowych Grupy będzie możliwa poprzez upublicznienie spółek zależnych (oferta publiczna na GPW). Podstawowe zasady upubliczniania spółek zależnych:
  •nowa emisja akcji z przeznaczeniem na finansowanie projektów rozwojowych w upublicznianej spółce;
  •sprzedaż części pakietu przez FAM Grupa Kapitałowa;
  •zachowanie pełnej kontroli operacyjnej przez FAM Grupa Kapitałowa.

  Akwizycje w dalszym ciągu będą podstawowym czynnikiem rozwojowym Grupy. Zainteresowanie FAM Grupa Kapitałowa będzie się koncentrować wokół spółek kapitałowych funkcjonujących:
  •w segmentach, w których działa Grupa;
  •w obszarach pokrewnych, w których występuje możliwość synergii z którymś z segmentów Grupy;
  •na szeroko rozumianym rynku budowlanym, gdzie FAM ma największe doświadczenie.

  Główne założenia strategii segmentowych:

  Segment cynkowniczy:
  •fuzja FAM Cynkowanie Ogniowe i Metalplast-System;
  •oferta publiczna akcji FAM Cynkowanie Ogniowe;
  •dalsza konsolidacja rynku cynkowniczego w Polsce i inwestycje zagraniczne w branży.

  Segment tkanin technicznych:
  •przebudowa struktury produkcji i sprzedaży;
  •oferta publiczna akcji Stradom S.A.;
  •realizacja nowych projektów inwestycyjnych w obszarze recyklingu tworzyw polipropylenowych;
  •przeniesienie zakładu i uwolnienie nieruchomości w centrum Częstochowy.

  Segment odlewniczy:
  •przebudowa struktury produkcji i sprzedaży;
  •dalsza dywersyfikacja surowcowa (wejście w aluminium)
  •oferta publiczna akcji.

  Pozostałe segmenty:
  •zbycie nieruchomości Mostostalu Wrocław;
  •rozwój w segmencie konstrukcji stalowych w oparciu o markę i kompetencje Mostostalu Wrocław i Metalplastu-System. ""  Temat: pare klamotów Car-audio
  witam wszystkich,

  jak w temacie posiadam do sprzedania kilka fajnych sprzętów car-audio- no to do rzeczy:

  1. Kompletny zestaw Car audio z konkretnym basikiem - skrzynka bass reflex + wzmak + kable..
  Wzmacniacz:

  *
  Model Weconic VX - 540 Autohifi live
  *
  4 kanałowy mostkowalny 4/3/2
  *
  system Mosfet
  *
  moc 4x 50 Watt RMS (4ohm) moc rzeczywista
  *
  moc 2 x 150 Watt RMS (4ohm)
  *
  moc max 540 Watt (4ohm) LiveSound
  *
  max 4 x 135 Watt (4ohm)
  *
  max 2 x 270 Watt (4ohm)
  *
  wzmacniacz posiada wszystkie niezbędne filtry i regulacje
  *
  w bdb stanie wszystko 100% sprawne
  *
  wymiary - 340mm x 255mm x 50mm

  Skrzynka Bass reflex

  *
  Głośnik alphard 30cm najwyższa seria SW (srebrna seria)
  *
  model SW 1203Z 12"
  *
  Typ membrany - Polipropylenowa
  Typ kosza - Stalowy
  Rodzaj zawieszenia - Gumowe
  Pasmo przenoszenia - 50 - 4000 Hz
  Efektywność - 88 dB
  Typ - Jednocewkowy
  *
  ROZMIAR - 310 mm
  IMPEDENCJA - 4 ohm
  CEWKA - 51 mm
  MAGNES - podwójny wzmocniony, wentylowany
  *
  Moc nominalna (RMS) - 180 Watt
  *
  Moc max - 360 Watt
  *
  Głośnik jest nadal na gwarancji
  *
  Wymiary skrzynki - Podstawa(490x400mm) Wysokość(190mm) Góra(400x400mm)

  *
  skrzynka robiona na zamówienie z mdfu w firmie www.weedsmokers.za.pl, dobrze uszczelniona i obita specjalną szarą tkaniną.

  Sprzęt jest używany, ale jest w bardzo dobrym stanie cena moim zdaniem nie należy do wygurowanych!!

  Do sprzętu dorzucam kable potrzebne do połączenia wzmaka i skrzyni - cena 400zl(do negocjacji)

  2. Super głośniki 25cm Alphard najwyższy model SW( komplet 2 sztuk)
  ! SW 1003Z SE!!!

  ! 300 Watt !

  Super Głośniki w idealnym stanie prawie za friko!!

  Głośnik o konkretnej mocy rzeczywistej nie żadna lipa First czy Voice Kraft.

  Głośniki maja miesiąc czasu i jeździł w Hondzie CRX w półce.

  Opis :

  Moc [RMS] 150W
  *
  Moc [Wat Max] 300W
  *
  Pasmo przenoszenia [Hz] 38Hz - 2kHz SPL
  *
  [dB] 87dB Impedancja
  *
  [Ohm] 4ohm
  *
  Rozmiar głośnika 10" 256mm
  cena 2 sztuk 160zl (do negocjacji)

  w razie pytań koni.rules@gmail.com GG 2360486 tel. 608681724

  pozdrawiam

  koni  Temat: rękawice
  Rękawice które można cały rok nosic w plecaku, to np. Comet Mammut-a. Soft-shellowe, wykonane z Schoeller WB-400 Stretch i Thermolite 100/60g, bardzo wygodne i całkowicie nieprzewiewne. Do pewnego stopnia chronią też przed wilgocią. Od wewnętrznej strony dłoni i na czubkach palców wzmocnione skórą, co poprawia ich przyczepnośc i trwałośc. Na zewnętrznej stronie dwie poprzeczne płytki chroniące dłoń przed stłuczeniami. Ściągane rzepem w nadgarstku, z pętlą ułatwiającą zakładanie. W góry do łażenia, wspinania i na narty. Do codziennego użytku też.
  Jeśli chodzi o coś bardziej wyrafinowanego i całkowicie nieprzemakalnego zarazem, polecam Mammut Zermatt. To już wyższa szkoła jazdy. Za dużo pisac, więc zacytuję: "Dwa w jednym, a właściwie cztery jako jedna para. Każda składa się z niezależnej wewnętrznej i zewnętrznej, mogą być używane niezależnie i jako zintegrowana całość. Wewnętrzna; pięciopalczasta wykonana z elastycznego windstoppera, zakończona poliamidowym ściągaczem. Na dłoni i palcach posiada wzmocnienia z naturalnej zamszowej skóry, stanowi ona integralną część tej zewnętrznej ale oczywiście może być używana niezależnie. Zewnętrzna, również pięciopalczasta wykonana z tkaniny SchoellerR CorduraR z membraną Gore-Tex XCR. Warstwa ocieplająca thermolite Warme PrimaLoftR . Jej wewnętrzna wyściółka uszyta z miękkiej polipropylenowej tkaniny typu welur. Rękawice posiadają wzmocnienia na całych wewnętrznych powierzchniach dłoni. Takie same obszycia znajdują się w częściach chroniących paznokcie i stawy śródręczno-palcowe. Wydłużone szerokie mankiety posiadają możliwość regulacji długości obwodu i system "automatycznego" blokowania w postaci gumy z brokerem. Obwód rękawic na nadgarstkach może być dowolnie regulowany elastyczną taśmą z regulacją Velcro. Przed przypadkowym zgubieniem chroni je pętla z regulacją. Każdy, czyli prawy i lewy palec wskazujący posiada w swojej środkowej zewnętrznej części obszycie umożliwiające przetarcie okularów.
  Elastyczna Cordura Schoeller'a daje komfort użytkowania a membrana zapewnia nieprzemakalność. Ocieplająca warstwa rękawicy zewnętrznej w połączeniu z wewnętrzną windstopperową sprawiają, że nawet przy dużych mrozach nie odczuwamy zimna. W czasie wyższych temperatur możemy stosować dowolnie pojedyncze. Cieńsze wewnętrzne nie utrudniają manewrowania sprzętem, więc w razie potrzeby wystarczy zdjąć tylko zewnętrzną. To duża wygoda.
  Na szczególną uwagę zasługuje materia, którą wzmocnione są najbardziej narażone na uszkodzenia części. Poprzednio był to kewlar a obecnie technologicznie zaawansowana, elastyczna powlekana tkanina z "nakropionym" tworzywem poprawiającym chwytliwość czyli zwiększającym tarcie. Ma ona również wpływ na izolację termiczną, którą poprawia gdy trzymamy w dłoni metalową głowicę czekana bądź kijki. "Dwa w jednym" czyli dwie niezależne rękawice jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż jedna gruba, ergo większa
  uniwersalność i lepsze dostosowanie do panujących warunków i w wypadku zawilgocenia zawsze szybciej suszy się dwie cieńsze niż jedną grubą. Bardzo wygodna i poprawiająca komfort noszenia jest elastyczna taśma na nadgarstku dowolnie regulowana taśmą Velcro, jej ergonomiczne zakończenie bardzo ułatwia zapinanie i odpinanie."
  Oczywiście te ostatnie rękawice przeznaczone są głównie na bardzo ciężkie warunki i ambitne plany, ale nie tylko. Poza tym sprawdzą się także na nartach, co czyni je uniwersalnymi, a to ważne bo tanie to one nie są.
  Wszystkie ww. warto miec na wyposażeniu, jeśli będą często wykorzystywane, w konkretnych celach i w takim przypadku je bardzo polecam. Jeśli rzadziej i bardziej laitowo, lepiej poszukac czegoś dobrego, jednak cenowo bardziej dostępnego.
  Pozdrawiam
  Dziunio  Temat: Alternatywa dla worków foliowych
  Ciekawa jest sprawa z tymi workami w Irlandii. W wewnętrznym regulaminie geocachingu irlandzkiego obowiązuje zakaz używania worków poietylenowych, czyli takich na śmieci. Wytłumaczenie jest takie, że podobno są zjadane przez niektóre zwierzęta. Wczesniej nawet nie zdawaem sobie z tego sprawy. Zamiast tego stosuje się bardzo często tkaninę z polipropylenu, to taki materiałz którego robi sie popularne ostatnio "torby ekologiczne" (choć ta ich "ekologiczność" to pewnie też przesada). Są one grubsze, matowe i przewiewne, nie są wodoszczelne. Paradoksalnie, sprawdzają się znakomicie! Mimo iż deszcze w Irlandii to chleb powszedni. A czemu? Otóż zwykłu worek foliowy i tak nie zapewni idealnej szczelności. Albo przebije go drobny kamyczek, albo robaczek, albo nie zostanie idealnie zawiązany i woda tam i tak i tak wniknie. A jak już tam wniknie, to będzie miała trudności z wyparowaniem, będzie się utrzymwała bardzo silnie cieniutka warstewka pomiędzy ścianką kontenera a folią. Mimo tego zakazu znalazłem kilka opakowanych w taką z polietylenu i niezaleznie od pogody wszystkie kontenerki były wilgotne. Natomiast te opakowane w materiał polipropylenowy były suche. Dla porównaia to mniej wiecej tak jak używać kurtki gumowej albo polara. I w tym i w tym zmokniemy, ale w polarze szybko wyschniemy, w kurtce gumowej nigdy. Materiał ten pełni rolę zabezpieczenia skrzynki przed brudem oraz kamuflażu, natomiast przed wodą chroni sam kontener, a awaryjnie woreczki strunowe w środku.
  Materiał ten ma jeszcze kilka zalet - jest matowy co czyni go mniej widocznym niż worek folowy, od którego odbija sie światło. Ponadto można z niego uszyć sobie woreczek dopasowny do rozmiaru skrzynki co wygląda schludnie i elegancko. Niektórzy do tego stosują zszywacze biurowe, nie trzeba więc posiadac umiejętności krawieckich. Można też wedle uznania cos na tym woreczku napisać, namalować, np. logo GC. Co do wad tego materiału no to jak zwykle koniecznośc jego kupna. Nie jest to nic drogiego, tu za jard (nie pytajcie mnie ile to jest dokładnie) z beli materiału zapłaciłem o ile pamiętam 3-4 euro. Zalezy jak dyże skrzynki będą, ale to powinno starczyc na ok 10 skrzynek. Podejrzewam, że w Polsce jest to tańsze. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest to, że trzeba iść do sklepu włókienniczego i kupić ten materiał. Na szczęście mieszkam 50m od takiego . Inna wada to to, że mimo swojej grubości nie jest bardzo odporny. Na starszych skrzynkach widać przetarcia, dziury. Pewnie to cecha tej jego "ekologiczności". Widziałem też ślady ewidentnego pogryzienia przez jakieś myszy, wiec też go zjadają, ale może jest mniej szkodliwy - nie mam zielonego pojęcia jak to z ta "ekologicznością" jest. no i jeszcze jedna cecha - dla mnie zaleta, ale ktoś może uznać że wada. Szukając standardowej skrzynki małej lub regularnej na 90% będzie opakowana w coś takiego, i jak zobaczę ten materiał to już wiem że to geocache.

  A oto przykład skrzynki w takim opakowaniu:

  http://img79.imageshack.us/img79/5656/dscf2730ew0.jpg

  Design by flankerds.com